Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Myśli zebrane

Podcast Mysli Zebrane

Myśli zebrane

Rok zbliża się do końca, a działo się sporo! Nie robię raczej klasycznych podsumowań  (o tutaj np. filmowe życzenia), dlatego też tym razem, krótko, o tym, co się nowego pojawiło, co się zmieniło. A przygotowuję też dla Was taką esencję w temacie brandingu w modzie – ze wskazówkami na 2019 r. Więcej niebawem!

Podcast Mysli Zebrane

1 | MIESZKANIE W KAMIENICY

Jeszcze w procesie urządzania, jeszcze ze stertą książek na podłodze i plakatów do powieszenia, ale własne! I mam nadzieję, że to pierwszy, a nie ostatni kamieniczny kąt! Wszystkie sprawy formalne i remonty zajęły trochę czasu, przez co aktywność na blogu na początku roku spadła, ale mam nadzieję, że teraz, po poukładaniu tych wszystkich sprawunków, wrócę na regularne tory.

Nie byłabym sobą, gdyby nie przekuć doświadczeń w coś, co przyda się też innym, stąd pomysł podzielenia się tym, czego się cały czas o kamienicach dowiaduję oraz wrażeniami innych. Mam nadzieję, że dzięki temu lepiej zrozumiemy tego typu budynki, ich historie, problemy dawne i współczesne. I że ocalimy ich wyjątkowość. Teraz już tak się nie tworzy architektury do życia. Zapraszam Was serdecznie na moją małą dumę Mieszkanie w kamienicy>>

Podcast Mysli Zebrane i blog Mieszkanie w kamienicy

2 | FU-KU

Gdyby ktoś nie śledził na bieżąco mojej zawodowej drogi to odsyłam do Linkedin i zakładki o mnie>>. Fu-Ku już prawie od roku nie jest tym samym, czym było 😉 Tzn. nie posiada już sklepu stacjonarnego, ale nadal działa z polską modą i projektantami – w obszarze tworzenia eventów, fotografii modowej (lookbooki, packshoty i sesje wizerunkowe) oraz (to właśnie zmiana!) wspierania wizerunku i rozwoju marek. Wiedzcie, że zaopiekuję się tam Wami w części strategicznej i komunikacyjnej, najlepiej jak potrafię!

A poza tym zachęcam do śledzenia Fu-Ku Journalu>>, w którym znajdziecie to co najlepsze w modzie, designie i życiu w duchu slow!

3 | MYŚLI ZEBRANE

Tytułowe Myśli Zebrane, czyli podcast, który nagrywamy razem z Martą  (kojarzycie jako Kokijaze i Marta Gutsche Studio) i przy pomocy Marka!

Od czego się zaczęło? Od rozmów. Odkąd się znamy, właściwie możemy pogadać na każdy temat. I choć nie zawsze się zgadzamy, to dyskusja jest na wysokim poziomie argumentacji. I tak chodząc od wystawy w Pawilonie Czterech Kopuł, przez targi staroci, do wycieczek w zagłębia instagrama, pewnego dnia, przy obiedzie, Marta zaproponowała, żebyśmy te swoje rozprawy nagrywały jako podcasty.

Długo do nowych pomysłów mnie nie trzeba przekonywać, więc przegadałyśmy idee, wypracowałyśmy nazwę i zaczęłyśmy działać. Więcej o tym w pilotażowym słuchowisku>>

Do tej pory rozmawiałyśmy o tym, czym jest perfekcjonizm; jak się “zabieramy” do jedzenia i o przyczynach oraz skutkach zero waste (a to część pierwsza). Tutaj>> znajdziecie wszystkie podcasty!

Podcast Mysli Zebrane

4 | GRUPA BRANDING NEWS

Na Facebooku możecie dołączyć do reaktywowanej przeze mnie grupy>> z newsami z branży mody, wizerunku, budowania marek i komunikacji, obserwacji rynku. Chciałabym bardzo, żebyśmy się tam wymieniali wiedzą, problemami i refleksjami!

5 | WŁASNA BIBLIOTEKA

Tak chyba mogę to nazwać 😉 Wreszcie skatalogowałam sporą część pozycji książkowych, które mam w swoich zasobach, trochę jeszcze zostało. Niektóre z nich pożyczam, a inne chronię, bo to niebywałe okazy, więc korzystanie raczej jak w czytelni wskazane!

Tutaj łapcie link>>

Oprócz tego możecie znaleźć artykuły mojego autorstwa rozsiane w różnych zakątkach internetu i prasy, zachęcam do śledzenia na bieżąco FB i instagrama, bo tam o wszystkim informuję. A cyklicznie zaglądajcie do Lounge Magazyn>>

Podcast Mysli Zebrane

6 | Szkolenia

Sama poszerzam wiedzę, kiedy jeszcze znajduję chwilę czasu, kiedy czuję potrzebę. Ale po drugiej stronie jestem też ja – doradca – i przygotowuję dla Was warsztaty indywidualne, konsultacje i szkolenia, dzięki którym lepiej rozwijacie swoje marki i rozumiecie rynek. W sprawie pytań – piszcie na maila: contact@fashionbranfing.pl!

Tak w wielkim skrócie wygląda podsumowanie moich działalności zawodowych i hobbystycznych, mam nadzieję, że nadal znajdujecie w nich treści dla siebie! A jak zawsze chętnie posłucham / poczytam, co sugerujecie!

Komentarz 1

  • Kasia Kowol
    4 lata ago

    Jednym słowem, dzieje się!

Odpowiedź