Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE: WIELKANOC

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE: WIELKANOC

Gdzie szukać inspiracji świątecznych na Wielkanoc? Ja najczęściej przeglądam różne blogi, pinteresta (moje piny możecie oglądać tu), prasę raczej nie należącą do mainstreamu i oferty różnych sklepów internetowych. Potem zdaję się na własną intuicję i rzeczy, które akurat mamy w domu pod ręką. Nawet jeśli ktoś Świąt specjalnie nie obchodzi, to jest to taki czas, kiedy możemy wprowadzić trochę wiosny do swoich czterech kątów. A kto nie chce wiosny? 
Poniżej znajdziecie np. nietypowy deseń zaprojektowany przez Monikę Forsberg. Mimo czających się tam robali, jest w nim coś urzekającego! Warto też zawsze mieć aparat pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy trafi się nam niepowtarzalny kadr do uchwycenia. Albo aranżowany śmieszny portret. Święta Wielkanocne to też zapach cytryny, baby drożdżowej i świeżych kwiatów!

Kolorowa porcelana, metalowe puszki, a może boho poduchy albo wazoniki w skandynawskim stylu? Miło jest przygotować się na przyjście gości i zadbać o takie drobne szczegóły jak sztućce, filiżanki czy serwetki. Najprzyjemniej jest jednak razem coś ugotować i upiec, a przy tym pogadać i powspominać. Szczególnie, że czas biegnie jak szalony! Znalazłam dla Was parę ładnych rzeczy na Westwing, może akurat się zainspirujecie i odświeżycie swoje domy na wiosnę. W końcu przed nami (wreszcie!) czas śniadań z pysznym twarożkiem ze świeżym ogórkiem i rzodkiewką, chrupiącą sałatą, pomidorów, które mają smak i pachnących owoców. 

A jakie są Wasze pomysły na wiosenny wystrój i nastrój? Dla mnie to przede wszystkim dobry humor, rodzina i przyjaciele, pyszne jedzenie i wspólne gotowanie oraz drobiazgi, które cieszą oko i umilają zwykłe czynności. Małe rzeczy cieszą!

wpis powstał we współpracy z Westwing

komentarze 2

  • Maria P Cleo
    7 lat ago

    Cudne te inspiracje Kasiu, take neutralne bo nie tylko na święta :))
    Miłego wieczoru życze.

  • Anonimowy
    7 lat ago

Odpowiedź