Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Ranking:KRVN

Ranking:KRVN

Dzisiaj mam dla Was recenzję restauracji Karawan, która mieści się przy ul. Świętego Antoniego 40/1. To dość specyficzna część Wrocławia, bo znajduje się tu chyba najwięcej zakładów pogrzebowych i sklepów z tzw. odzieżą czarną czyli przeznaczoną konkretnie na ostatnie pożegnanie. Stąd moim zdaniem genialnym posunięciem twórców Karawanu było dopasowanie nazwy i klimatu lokalu do lokalizacji. Tam warto się przejść i zobaczyć to, co jest. Nawet jeśli nie na jedzenie to może chociaż posiedzieć przy herbacie/piwie/kawie. 

1. Menu
Na stronie Karawanu na facebooku menu jest na bieżąco uaktualniane, ponieważ restauracja wykorzystuje sezonowe produkty. Wybór jest skondensowany, według mnie w sam raz na potrzeby konsumentów. Do tego – co ważne – każda potrawa może zostać przygotowana w wegetariański sposób. Nie ma tu jednego czy dwóch wege-dań do wyboru, ale w karcie napisane jest, że każda pozycja menu może zostać przyrządzona w wersji wegetariańskiej. Moim i moich współlokatorek zdaniem jest pysznie!

2. Ceny
Za danie obiadowe zapłacimy około 20zł. Moim zdaniem jest to cena optymalna, napoje też nie są bardzo drogie, standardowe ceny w dużym mieście.
3. Obsługa
Jedzenie zamawia się przy barze, jest przynoszone do stolika. Tak oto moja ulubiona kombinacja – nienarzucająca się obsługa, nie dopytująca się co 20 minut czy coś jeszcze podać, czy smakowało itp. Na plus!
4. Miejsce
O miejscu pisałam Wam już wyżej. Mimo bliskości centrum miasta jest cicho i przestronnie. My siedziałyśmy akurat na zewnątrz, więc już w ogóle było świetnie. Całość podoba mi się, ma klimat.
Menu: 5/5
Ceny: 3/5
Obsługa: 4/5
Miejsce: 5/5
Razem: 17/20

Podsumowanie: jeśli mieszkacie we Wrocławiu to jest to punkt obowiązkowy! Jeśli natomiast jesteście tu przypadkiem, przejazdem, na wycieczce to pewnie jest małe prawdopodobieństwo, że tu traficie, ale… jeśli (kolejne!) zależy Wam na mniejszym tłoku niż w knajpach w rynku i jedzeniu, które nie jest przygotowywane taśmowo w jednej z sieciowych restauracji, to warto przejść te kilka metrów więcej. Zdecydowanie polecam!

komentarze 3

 • Fashiondoll.pl
  7 lat ago

  sałatka z kurczaka wspaniała!

  wielkie pozdrowienia z Gdyni
  Ola

 • Miryo
  7 lat ago

  Bardzo lubię KRVN, chociaż akurat ich burgery mi nie smakują. Jeśli jeszcze nie byłaś to polecam Szynkarnię (na tej samej ulicy). Świetny wystrój i naprawdę dobre jedzenie.

 • Wiolka-blog
  7 lat ago

  burger kurczak uwielbiam 😀

  Wiolka-blog KLIK

Odpowiedź