Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Ranking: Giselle

Ranking: Giselle

Giselle
ul. Szewska 27
Wrocław
godz. otwarcia: 8-20

1. Menu
Giselle to kuchnia inspirowana Francją. Znajdziemy tu dania idealne na śniadanie, brunch, lunch czy kolację, ewentualnie nieduży obiad. Kanapki, tosty, sałatki, omlety i zupy, a także słodkie croissanty i ciasta do kawy. Ja zamówiłam tosty nazwane chyba Monsieur. Były całkiem smaczne, jedyny minus taki, że mogłyby być bardziej chrupiące. Ale to kwestia indywidualnych preferencji 😉
2. Obsługa
Spokojna, nie narzuca się klientom. Na plus!
3. Ceny
O ile dobrze pamiętam (a mogę się trochę mylić, bo gdzieś mi te ceny umknęły) moje danie kosztowało 14zł. Generalnie kształtują się od mniej więcej 10 do 20zł. Są tańsze lokale we Wrocławiu, ale tutaj nie jest jeszcze cenowo tak źle!
4. Miejsce
Przyjemne i wbrew pozorom bardzo przestrzenne! Siedząc przy oknie możemy obserwować co tam spacerowicze porabiają 😉 Wystrój jest prosty, takie nowoczesne wydanie retro. Czysto i cicho. Dodatkowym plusem jest położenie na trasie studenckich wędrówek na uczelnię i bliskość wrocławskiego rynku.
Menu: 4/5
Obsługa: 4/5
Ceny: 3/5
Miejsce: 4/5
Razem: 15/20
Podsumowanie: W sumie wybrałabym się tam ponownie spróbować innego dania. I czegoś słodkiego! Widzę tu potencjał. Miejsce jest całkiem komfortowe i do tego niezatłoczone nawet w niedzielne popołudnie. Zachwycona i zakochana nie jestem, ale może to trzeba tego drugiego wejrzenia 😉 

komentarze 4

 • Maria P Cleo
  8 lat ago

  15 na 20 to i tak całkiem dobrze, czyto, cicho, obsługa nie natrętna, smacznie – czego chcieć więcej :))) Wróć, sprawdź inne smakołyki i może skala punktów nawet podrośnie :)))

  A tymczasem życzę Ci udanego weekendu Kasiu, ściskam 🙂

 • Krystyna
  8 lat ago

  Fajne miejsce. Musze kiedyś tam wejść. Serdecznie pozdrawiam.
  http://balakier-style.pl/

Odpowiedź