Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Myśli Zebrane: wyzwanie na instagramie!

podcast mysli zebrane

Myśli Zebrane: wyzwanie na instagramie!

Myśli Zebrane wchodzą w kwiecień z twórczym wyzwaniem! Zapraszamy Was do tworzenia słownych i fotograficznych opowieści. O czym? Szczegóły poniżej.

Nawiązując do kwestii poruszanych w naszych podcastach (halko, jakby ktoś miał zaległości, to TUTAJ na Youtube lub TUTAJ na Spotify można spokojnie nadrobić, posłuchać, wypowiedzieć się) ruszamy z instagramowym wyzwaniem! Mamy nadzieję, że włączycie się do rozmów z nami, podzielicie swoimi przemyśleniami!

mysli zebrane

Myśli Zebrane – tematy wyzwania

Poniżej harmonogram i tematy!

1| Praca, pasja, hobby

1.04.-5.04.

Kim jesteś i co tworzysz? Co lubisz? Opowiedz poprzez zdjęcie, ale przede wszystkim treść (!). Czy Twoja praca łączy się z hobby? A może robisz coś, czym się jeszcze nie pochwaliłaś / pochwaliłeś? Poznajmy się lepiej. Odkryj kawałek siebie!

2| Zero waste

6.04.-12.04.

Pokaż nam, jak rozumiesz zero waste! Temat potraktuj bez ograniczeń. Pokaż, co robisz w domu, w kuchni, w kosmetykach, szafie… czymkolwiek, co wpisuje się idee zero waste! A może… zbliżające się Święta będą inspiracją dla podjęcia jakiegoś wyzwania zero waste we własnym domu?

3| Kibicuję…

13.04.-19.04.

Kibicuję – komu? Nie krępujcie się! Chętnie dowiemy się, jakie osoby, idee, marki, twórców wspieracie! Poszerzajmy krąg dobrych myśli i dzielmy się nim. Szczególnie teraz, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Oznaczajcie do woli! Będziemy poznawać Wasze typy z wypiekami na twarzy 🙂

4| Co mnie relaksuje, odpręża, uspokaja? 

20.04.-26.04.

Był temat pracy i hobby… czas na relaks! Napiszcie, co Was relaksuje, uspokaja, gdzie znajdujecie ukojenie. Przyjemne fotografie mile widziane, ale pamiętajcie, że to nie to jest najważniejsze!

5| Jestem mocna / mocny w…

27.04.-30.04.

Opowiedz o swoich mocnych stronach! Zbyt rzadko podkreślamy to, co w nas dobre, w czym czujemy wewnętrzną siłę, co daje nam pozytywną moc. Jak się dzieli dobro, to się je mnoży, więc liczymy (!) na to, że wszyscy z tej dobroci będziemy miliarderami! Przetrwajmy razem trudniejsze chwile 🙂

Zasady i przebieg wyzwania #myślizebrane

Słuchajcie, nasze wyzwanie ma być dla Was przyjemnością, miłą chwilą, okazją do wypowiedzenia, a właściwie, wypisania własnych myśli. Dlatego też zasady są bardzo proste!

  1. posty mają zawierać się w danych tematach,
  2. posty muszą być opatrzone hasztagiem #myślizebrane (z polskimi znakami!)
  3. najważniejsza dla nas jest treść, więc nie stresujcie się, aby robić najlepsze zdjęcia świata! Zbieramy myśli i się nimi wymieniamy.
    Natomiast. Może się wydarzyć tak, że jakieś zdjęcie nas zachwyci! No to wtedy nie omieszkamy go wyróżnić, przyklasnąć, zrobić WOW!
  4. zdjęcie nie musi 1:1 oddawać tematu posta czy wyzwania – dodawajcie takie, jakie czujecie.
  5. * dodatkowo, mały plusik za żółte elementy na zdjęciu, ale to nic obowiązkowego
  6. * posty typu, dzień dobry, miłego dnia nie będą brane pod uwagę w podsumowaniu!
  7.  W ramach każdego wyzwania możecie dodać dowolną liczbę postów!

Ano ano!

Albowiem nie będzie to po prostu zbiór zdjęć, które opublikujecie. Będzie też specjalne podsumowanie tu na blogu! Uhonorujemy naszym zdaniem najlepsze posty z każdej kategorii, a dodatkowo treści odczytamy w podkaście 🙂 [halo, proszę szanownych Myślozbieraczy, czyli tu już się dzieje bogactwo!]

Do naszego wyzwania możecie dołączyć w każdym momencie. Wtedy też możecie, ale nie musicie wracać do poprzednich tematów. Panuje tu wolna wola!

Co, gdzie i jak?

Zapraszam na Instagram Myśli Zebrane >>

O wyzwaniu będziemy Was też informować na naszych kanałach w mediach społecznościowych!

Kokijaże >>

Marta Gutsche >>

Mieszkanie w kamienicy >>

Fashion Branding >>

podcast mysli zebrane

Zdjęcia w tym wpisie zrobiła nam niezawodna Volley Traveller 🙂 Fotografie przestrzeni to kadry Marty!

Brak komentarzy

Odpowiedź