Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Wrocław: Gniazdo

Wrocław: Gniazdo

Dziś zabieram Was do całkiem przyjemnego miejsca na śniadanie lub brunch albo popołudniową kawę z przyjaciółką.

Ul. Świdnicka 36
Godziny otwarcia: 7:00 – 19:00 (7 a.m. – 7 p.m.)

MENU
Karta dań i napojów nie jest przesadnie rozbudowana, ale wystarczająca na tyle, żeby przez kilka (w moim przypadku kilkanaście, ale ja zawsze poświęcam na to 2 razy więcej czasu niż moi towarzysze) minut zastanowić się co wybrać. Gniazdo oferuje głównie bajgle, sałatki i ciasta oraz kawy parzone różnymi, także alternatywnymi metodami. Na plus zaliczyć można nazewnictwo: czarny łabędź (kawa na podwójnym espresso), biały łabędź. Oprócz tego świeżo wyciskane soki, owsianki i omlety.
Ja zamówiłam tartę z figami i kawę chyba z dripa, o ile dobrze pamiętam. Były dobre!
OBSŁUGA
Uprzejma, pomocna, taka, jaka powinna być!

CENY
Standardowe, nie mam zastrzeżeń. Kawa z dripa 10 zł, capuccino jest za 8 zł, bajgiel za 9-13 zł. 
MIEJSCE
Lokalizacja Gniazda jest korzystna – kamienica vis a vis Opery Wrocławskiej (szykuje się też ogródek wewnątrz), dwa kroki od Narodowego Forum Muzyki, Teatru Lalek, Renomy i Rynku. Wystrój nawiązuje do loftów i nowojorskich (albo berlińskich) kawiarni, jest osadzony w trendach. Na ścianach znajdziemy ceramiczne (?) płytki artystów. Do dyspozycji mamy też książki o kawie.

Menu: 4/5
Obsługa: 5/5
Ceny: 4/5
Miejsce: 3/5
Razem: 16/20
Podsumowanie: polecam! Nie jest to miejsce przeciętne, ale też nie wybija się mocno ponad standard. Pozostaje się cieszyć, że naprawdę niezłe mamy standardy, skoro trudno je przeskoczyć!

komentarzy 7

Odpowiedź