Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

WROCŁAW: DO JUTRA!

WROCŁAW: DO JUTRA!

Dziś znów zabieram Was do Pasażu Pokoyhof, tym razem zajrzałam do „Do jutra„. Kiedy tak przyglądam się co raz to nowym lodziarniom, bistro i pubom zauważam jedną fajną rzecz – przemyślany koncept. Dobra karta to nie wszystko, nie od dziś wiadomo, że „jemy” wszystkimi zmysłami. Młodzi restauratorzy zdają sobie z tego sprawę i planują swoje miejsce na gastronomicznej mapie Polski (większych i całkiem małych miast, czy nawet wsi) z rozmysłem.

Menu
Ja zdecydowałam się na jedno z dań z menu la chef – kaszę jaglaną z botwinką, szpinakiem, sosem z sera lazur, jajkami przepiórczymi i amarantusem. A moja przyjaciółka wybrała quesadillę z wołowiną z menu stałego. Do jutra jest barem, ale serwuje też „pełne” posiłki, a nie tylko przekąski typu frytki czy orzeszki, co jest bardzo dużym plusem! Quesadilla była w jednym miejscu zbyt przypieczona, już lekko przypalona, ale mimo to okej. Co do swojego dania nie mam żadnych zastrzeżeń, choć dla osób, które lubią wyraziste smaki na pewno przydało by się więcej przypraw. 
3/5
Ceny
Za danie z kaszą zapłaciłam 18zł, Quesadilla kosztuje 14zł. Hummus dostaniemy za 6zł, a tatara za 10zł. Moim zdaniem są to przystępne ceny, choć dania z karty la chef mogłyby być nieco tańsze.
4/5
Obsługa
Przyjazna, ale nie narzucająca się. Ja akurat lubię, gdy obsługa ogarnia wszystko przy zamówieniu, potem przynosi je i stara się nie być zbyt nachalna (np. 10 razy wypytywać czy aby wszystko na pewno smakowało). 
4/5
Miejsce 
Fajny, europejski design, lokal ma swoje logo, mieści się w odrestaurowanym Pasażu Pokoyhof. Jak pisałam w którejś z poprzednich recenzji (wszystkie przeczytacie TUTAJ). Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc spotkań w okolicach centrum Wrocławia, ale nie w zatłoczonym i pełnym turystów rynku.
4/5

Do jutra
ul. Świętego Antoniego 2-4
Pasaż Pokoyhof
Razem: 15/20
Podsumowanie: Polecam! Do jutra to dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi i spędzenie długich, ciepłych letnich wieczorów nie tylko w dobrym towarzystwie, ale też przy całkiem niezłym jedzeniu.

Byliście tu kiedyś?
Jak oceniacie?
P.S. Od czasu kiedy byłam w Do jutra zagospodarowanie ogródka nieco się zmieniło!

komentarze 3

Odpowiedź