Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Ranking: Kawalerka Cafe

Ranking: Kawalerka Cafe

Dzisiaj moi drodzy zaległy wpis, jeszcze z zimowych czasów, kiedy to razem z koleżankami z roku wybrałyśmy się w przerwie zajęć na kawkę i coś dobrego. A nie mogłam go wcześniej umieścić, bo zdjęcia były na tablecie, który się zawiesił i przez dłuższy czas z niego nie korzystałam. Na szczęście Lenovo porządna firma, uwinęli się z naprawą w dwa dni 🙂
A teraz do rzeczy, czyli… zapraszam do Kawalerka Cafe!
1. Menu
Przeróżne rodzaje kaw, herbaty, kakao, koktajle, czego dusza zapragnie! Do tego jeszcze pyszne domowe ciasta – my zamówiłyśmy tartę z białą czekoladą i borówkami. Ponadto w ofercie są kanapki śniadaniowe.
2. Obsługa
Taka jak lubię – cichutko, miło, z uśmiechem!
3. Ceny
Są przystępne, za klasyczne cappuccino zapłacimy chyba 5,90 a np. za kakao 5zł. 
4. Miejsce
Ulica Benedykta Polaka znajduje się tuż obok Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej / Instytutu Informatyki, dwa kroki od Pasażu Grunwaldzkiego. Jednak hałasu tam nie uświadczycie, bo w tej małej uliczce rzadko przejeżdża samochód. 
Wnętrze lokalu ma fantastyczny klimat! Wszystkie elementy jakby wyjęte z fotografii z późnego PRLu i początku lat 90.  Nawet nowiutkie poszewki na poduchy są w deseń robione. Poza tym Pan włącza muzykę  z kaset magnetofonowych! Latem rozłożone są też stoliczki na zewnątrz lokalu.
Menu: 5/5
Obsługa: 5/5
Ceny: 4/5
Miejsce: 4/5

Razem: 18/20

Fajnie, że takie przyjemne miejsca są też dostępne poza rynkiem i nadodrzem. Nie każdy ma ochotę na sieciówkową kawę w zatłoczonej galerii handlowej! Polecam!
***
Teraz wracam do nauki, ale sukcesywnie będę przygotowywać wpisy z Wrocław Fashion Meeting i jeszcze paru innych nie-modowych wydarzeń, w których miałam okazję wziąć udział. Poza tym mam też w zanadrzu przepis i stylizację, wpis zakupowy…. i jeszcze parę innych! 🙂 
Studenci już po sesji? Czy jeszcze walczycie? 🙂
Macie już plany na wakacje?

komentarzy 6

 • Wiolka-blog
  9 lat ago

  oo mniam "D

  Zapraszam do mnie
  wiolka-blog.blogspot.com

 • ana-looka
  9 lat ago

  nie dość, ze wygląda smakowicie to jeszcze ceny zachęcające!

 • Isabel Drafts
  9 lat ago

  Ładnie ładnie 🙂

 • cleo-inspire
  9 lat ago

  Fajny klimat retro. Podoba mi się wystrój tego miejsca.
  Buziaczki Kasiu

 • Maggie
  9 lat ago

  Ale mi się podoba klimat tej kawiarni! A ta kolorowa poduszka na ostatnim zdjęciu wygląda bardzo znajomo 🙂

 • Reptilia
  9 lat ago

  Aww, wygląda baaardzo zachęcająco! Tarta taka śliczna, że nic, tylko od razu schrupać ^^ Jak kiedyś będę w tej okolicy, z pewnością się tam wybiorę :). Też uwielbiam klimatyczne, sympatyczne, małe kawiarenki i raczej unikam sieciówek. "Studenci już po sesji? Czy jeszcze walczycie? :)" A ja dopiero dzisiaj mam pierwszy, jakże wyczekiwany, dzień wakacji :D.

Odpowiedź