Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Ranking: Droga mleczna

Ranking: Droga mleczna

Dziś zabieram Was w podróż Drogą Mleczną!
ul. Krasińskiego 32
Wrocław
Godz. otwarcia: 12-19
Czy doświadczymy kosmicznej odysei, spotkamy Łajkę, a po zasmakowaniu kilku kęsów oczy zaiskrzą się nam gwiazdami? Zapraszam do recenzji.
1. Menu
Jest dość różnorodne, ciężko się zdecydować. Ja postawiłam na burgera, a Kasia na kanapkę. W menu są też makarony, sałatki i coś słodkiego. Ogromnym plusem jest to, że pieczywo wypiekane jest na miejscu, można wybrać także bezglutenowe. Pytanie o stopień wysmażenia mięsa i poziom ostrości sosu – świadczą o profesjonalizmie! Do tego wzięłyśmy lemoniadę, która jak dla mnie była zbyt gorzka, a Kasi smakowała. 
2. Obsługa
Standardowa, miła, bez zastrzeżeń!
3. Ceny
Nie pamiętam dokładnie, ale za obiad zapłacimy od 15 – 25 zł, kanapki to koszt 11 zł, a lemoniada 6 zł. Na pewno nie zbankrutujecie, a ceny są adekwatne do tego co jest podawane. 
4. Miejsce
Niby centrum miasta, ale trochę z boku, choć przy ruchliwej ulicy. Przestrzeń raczej nieduża, taka kameralna. Obok sklep ze zdrową żywnością. Nie zauważyłam toalety! (Dla mnie to zawsze istotny czynnik w każdym miejscu :D) Wystrój bardzo na tak, szczególnie podobał mi się motyw powtarzających się chmurek! 
Na koniec jeszcze opinia od Kasi:

“Fajny wystrój i smaczne jedzenie! Jednak moja kanapka nie była odkryciem. Samemu można taką z łatwością przygotować w domu, no może z wyjątkiem tej bułki bezglutenowej.”

Zamówiła kanapkę z kurczakiem, awokado (czy to mango było?), rukolą, serem i pesto. 


Menu: 5/5
Obsługa: 4/5
Ceny: 4/5
Miejsce: 3/5
Razem: 16/20

Podsumowanie: Moim zdaniem na burgera warto zajrzeć! Był duży, pełen świeżych składników, a co najważniejsze – smaczny. Sos nawet w wersji najmniej ostrej był wyrazisty, co oceniam na duży plus, bo zdarzały mi się już w różnych miejscach we Wrocławiu burgery, które jakoś specjalnie pod tym względem nie zachwycały. Mięso pierwsza klasa!

komentarzy 6

Odpowiedź