Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Ranking: Blt&Flatbreads

Ranking: Blt&Flatbreads

Dziś na blogu kolejne miejsce z kulinarnej mapy Wrocławia!
Tuż przy ul. Kazimierza Wielkiego, nieopodal Kina Nowe Horyzonty znajduje się knajpka, w której możemy zjeść duże śniadanie, lekki obiad i smaczną kolację, oto:

Blt&Flatbreads
ul. Ruska 58/59
Wrocław
godz. 10:00 – 22:00

1. Menu
Karta dań do krótkich nie należy, ale dania są pogrupowane w kategorie, więc w sumie wybór nie jest aż taki trudny! BLT to skórt od: Bacon (bekon), Lettuce (sałata), Tomato (pomidor). Flatbreads oznacza z kolei podpłomyki. Oprócz tego mamy do wyboru zupy, ciasto dnia, tortille, dania z kurczakiem, różne napoje… Madzia zamówiła Chicken&Bacon Caesar – tortillę z grilowanym kurczakiem, bekonem, sałatą i sosem parmezanowo-czosnkowym, a ja ciasto dnia – było to ciasto marchewkowe z brzoskwiniami i musem jaogodowym. Tak jak te dania są proste tak i proste słowo o jedzeniu można rzec – smacznie! Dobrze wydany pieniądz 🙂
2. Obsługa
Miła, młoda obsługa. Zamówienia składamy przy nazwijmy to „barze”, ale kelnerka później przynosi je do stolika. Nic do zarzucenia!
3. Ceny
Ceny jak najbardziej w porządku w stosunku do jakości i ilości jedzenia. Może sałatki mogłyby być tańsze (około 17-18zł). Koszt małej pizzy oscyluje w granicach  11-17zł, a dużej 16-22zł, tortille kupimy za 13zł, dania z kurczakiem za 15zł, a za firmowe „hamburgery” BLT zapłacimy od 9 do 12zł. W ofercie są też zestawy w korzystnych cenach np. BLT + frytki + coca cola – 15,99zł. Napoje standardowo: cappuccino 7zł, caffe latte 7zł, herbata dilmah 6zł (podane w dzbanuszku), dostępne jest też wino i piwo oraz napoje gazowane i sok świeżo wyciskany z owoców.
4. Miejsce
Z zewnątrz Blt&flatbreads nie wygląda specjalnie zachęcająco, ale kiedy zajrzymy do środka zobaczymy całkiem intrygujący ogromny drewniany okrągły stół (jak dla jednej wielkiej rodziny!). I faktycznie w środku knajpka jest całkiem przyjemna, bardzo przestrzenna! Toalety też ładne 😀
Menu: 4/5
Obsługa: 5/5
Ceny: 4/5
Miejsce: 4/5

Razem: 17/20

Podsumowanie: Jeśli przechodziliście tędy na uczelnię i chcieliście zajrzeć, ale jakoś nie było okazji, albo tuż przed seansem w kinie chcecie coś przekąsić to na pewno warto wstąpić. Czas oczekiwania na posiłek nie jest długi, poza tym miejsce przyjemne 🙂 A! Na ich stronie na Facebook’u widziałam, że można też składać zamówienia online – mobilny kelner nas obsłuży!
Pozostałe zrecenzowane przeze mnie miejsca: Ranking wrocławskich knajpek

komentarzy 6

 • Karolina Kołodziej
  11 lat ago

  Ahh, to mi sie nazbieralo miejsc do odwiedzenia 🙂

 • Maria P
  11 lat ago

  Kawy za 7 zl? Czy to standard w Polsce ?

  • Kasia
   11 lat ago

   hmm, to chyba i tak jest dobra cena, gdzieniegdzie uda się trafić na kawę za 6zł, ale większość cen oscyluje od 8 do 12-15zł. Przynajmniej na tyle na ile ja się orientuję 🙂

 • famfaramfam
  11 lat ago

  podoba mi się wystrój, a do tego Twoje zamówienie wygląda strasznie apetycznie! 😉

 • Vivian Leung
  11 lat ago

  Great Blog!

  Would you like to follow each other on GFC?

  Vivianista.com

 • Alex Wejder
  10 lat ago

  BLT?
  Przepyszne kanapki, świeże tortille i prawdziwe hamburgery, jakie trudno znaleźć, wszystko podane z oryginalnymi sosami. Uwielbiam!

Odpowiedź