Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Przewodnik po Londynie: zwiedzanie, moda, design, zakupy!

Przewodnik po Londynie: zwiedzanie, moda, design, zakupy!

Przewodnik po Londynie dla brand managera, fana mody, wielbiciela designu, książek i sztuki. Tego jeszcze nie było! Zakupy w Londynie – proszę bardzo 😉

Do Londynu wyjechałam, jak wiecie, na kurs (o tutaj>> o tym pisałam). Starałam się wykorzystać każde zadanie z uczelni i swój wolny czas, żeby zobaczyć jak najwięcej. A z racji zainteresowań nie skupiałam się na typowo turystycznych miejscach. Postawiłam na muzea sztuki, sklepy z designem, domy handlowe i księgarnie w Londynie. Kurs Fashion Brand Management skłonił mnie do odwiedzenia centrów handlowych, butików i flagship stores znanych marek. Wróciłam bez nowych ubrań, ale za to z wrażeniami i doświadczeniami, dzięki którym mogę inaczej patrzeć na budowanie marek i przestrzeni zakupowych teraz, w pracy.

Przygotowałam garść praktycznych porad, kilka miejsc, których nie znajdziecie w popularnych poradnikach, ale nie pominęłam też tych najbardziej znanych przybytków. Pokazuję Wam, jak spojrzeć na nie innym okiem.

 

Przewodnik po Londynie – to coś więcej niż Pałac Buckingham!

Mam nadzieję, że zainspiruję Was do zaplanowania chociaż weekendu w stolicy Wielkiej Brytanii. Warto pojechać tam nie tylko po to, żeby zobaczyć zmianę warty przy Pałacu Buckingham, pstryknąć fotkę z plastikowymi celebrytami w Madame Tusauds czy wrócić do Polski z nadbagażem łupów za kilka funtów. 

Czy to modowy przewodnik po Londynie? I tak, i nie. Na pewno jest dla Ciebie, jeśli:

 • interesujesz się brandingiem,
 • jesteś osobą świadomą estetyki,
 • z chęcią odkrywasz sztukę,
 • wiesz, że inspiracja wcale nie leży najbliżej tego, czym zajmujesz się na co dzień,
 • lubisz modę i pogłębiasz wiedzę w tym temacie,
 • wiesz, że w muzeach wcale nie trzeba się nudzić 😉
Co przygotować na wyjazd do Londynu?
Na pewno otwartą głowę. Wyśpijcie się przed podróżą, żeby nie tracić ani chwili z pobytu tam. Jeśli nie zamierzacie brać aparatu fotograficznego, a zdjęcia robić telefonem – zaopatrzcie się w powerbank. O podstawowych rzeczach najczęściej zapominamy, więc warto je zanotować na swojej liście to-do. Tym bardziej, jeśli pewne rozwiązania chcecie potem przełożyć na rozwiązania w swojej marce.

Przewodnik po Londynie możecie pobrać tutaj >> i tutaj lub przeglądać poniżej:

Wszystkie zdjęcia i teksty są mojego autorstwa. Przewodnik – poradnik, co zwiedzić w Londynie sama też składałam.

 

W trakcie wyjazdu używałam też na instagramie własnego, unikalnego hasztagu, który wybrałam specjalnie na tę okazję: #FashionTrip_London

Wkrótce będę też publikować artykuły o miejscach, które zobaczyłam. Jak do tej pory mogliście przeczytać tekst o V&A Museum: Wystawa Balenciaga: Shaping Fashion.

Podoba się Wam ten przewodnik po Londynie? Koniecznie dajcie znać. 
Z chęcią przygotuję następne! 
Mam już kolejne pomysły na bardziej zdefiniowane tematycznie podróże 🙂

Komentarz 1

 • Anonimowy
  7 lat ago

  Super przewodnik:))

Odpowiedź