Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Art & Fashion Forum 10 – przybywam!

Art & Fashion Forum 10 – przybywam!

Moda + media + nowe technologie = konferencja łącząca inspirujące warsztaty, spotkania z ludźmi tworzącymi modę na świecie i sztukę. 17 października rusza 10 edycja Art & Fashion Forum, w tym roku i ja będę częścią tego wydarzenia! W poniedziałek wybieram się na dwa tygodnie intensywnych warsztatów z Fashion Writing, które poprowadzi Piotr Zachara, dziennikarz mody. Inicjatywa Grażyny Kulczyk z roku na rok przybiera większy rozmach i wspiera nowe talenty. Dyrektorem artystycznym został po raz drugi W P Onak.
Jak dostać się na Art & Fashion Forum?
Rekrutacja na warsztaty fashion writing, fashion design, fashion photography, fashion illustration i fashion jewelry to niełatwa sprawa – oprócz wypełnienia formularza trzeba przesłać swoje portfolio i przekonać nim do siebie mentorów. Na tydzień przed rozpoczęciem wydarzenia ogłoszono listę wybranych osób. Najlepiej monitorować fanpage AFF, żeby być na bieżąco z terminami. Oprócz New School, można też uczestniczyć w Open University (w wykładach i dyskusjach może uczestniczyć każdy, nie trzeba się kwalifikować). W 2016 roku będą 3 panele: mody, sztuki i 10-lecia AFF. Dostać się na to wydarzenie, to naprawdę duże wyróżnienie! 

Tegorocznej edycji Art & Fashion Forum przyświeca idea „Different = Irreplaceable”. My będziemy ją realizować podczas warsztatów, a każdy z Was (z kim się zobaczę w Poznaniu?) może uczestniczyć w dyskusji na ten temat podczas Open University. Szczegóły znajdziecie TUTAJ>>. Nie da się ukryć, że warto tam być, bo kuratorem AFF jest sam Nick Knight! Nick Knight jako pierwszy wprowadził live streamingi z pokazów mody i fashion video jako narzędzie komunikacji. Wideo szturmem przejmuje media, więc to będzie na pewno bardzo inspirujący czas! W końcu – 1 minuta video warta jest 1,8 mln słów! 

„Hasło jubileuszowej, 10. edycji Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk to apel, byśmy wszyscy docenili swoje wzajemne różnice i dążyli do przyszłości, w której ludzi ceni się za ich wyjątkowość i indywidualność – cechy, które moim zdaniem są tak wiele warte” – mówi Nick Knight. 

Stworzone przez Nicka Knighta Showstudio nadaje modzie kierunek online, a ja z racji swojej pracy jestem bardzo ciekawa przyszłości tego biznesu i innowacji, które się z nim wiążą. Z resztą – byłam teraz na konferencji Marketing Progress i wśród kilkunastostronicowych notatek z prelekcji wprost do wykorzystania w pracy – w Domodi, zapisałam też nowe pomysły, tematy, które chętnie poruszę na Fashion Branding. Mam nadzieję, że Was zainteresują! 
Co mnie czeka? Nie mam pojęcia! Spodziewam się dużo pracy, nowych znajomości i wyzwań. Jednego jestem pewna: połączenie świata digital, mody online i pisania to coś, na czym dziś opiera się moja praca w marketingu i tworzeniu wizerunku, więc liczę na to, że inspiracji i obserwacji mi nie zabraknie! 
Trzymajcie kciuki i mam nadzieję – do zobaczenia w Poznaniu, w Starym Browarze na Art & Fashion Forum!
p.s. jeśli możecie polecić miejsca, które warto odwiedzić będąc w stolicy Wielkopolski – dajcie znać! Zarówno te kulinarne, jak i związane z modą, sztuką czy Muzea, albo po prostu coś, co trzeba zobaczyć.

komentarze 2

 • Anonimowy
  7 lat ago

  Gratulacje:))
  Powodzenia:))

 • Rykoszetka
  7 lat ago

  Jestem strasznie bardzo ciekawa, czego się nauczysz i dowiesz i co nam przekażesz później we wpisach! 🙂

Odpowiedź