Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

ŁADNE RZECZY #11

ŁADNE RZECZY #11

Kolejne Ładne Rzeczy meldują się na pokładzie. Tym razem będzie trochę o kawie. Jeszcze 2-3 lata temu w ogóle jej nie piłam, jednak z czasem tak dla przyjemności, pomyślałam czemu nie. Teraz stawiam na smak i przygotowanie, które sprawia mi trochę rozrywki. Okej, można wsypać łyżeczkę kawy rozpuszczalnej do kubka, zalać gorącą wodą i voila. Ale! Gdzieś się gubi cały fun. 
O wiele ciekawiej jest:
1) wybrać dobre ziarno (czaję się na spróbowanie Czarnego Deszczu, już tyle dobrego słyszałam, że wstyd, iż jeszcze nie miałam do czynienia z tą kawą),
2) zmielić ziarno w fajnym różowym młynku,
3) przygotować ładny kubek (na przykład taki z kogutem albo w buty, torebki, haj feszyn),
4) zagotować wodę w czajniku w grochy (no przecież…),
5) wyjąć dripa (Melitta Nihil Novi jest świetna!),
6) przyrządzić kawę!
Potem wystarczy już tylko wygodnie rozsiąść się w fotelu lub na sofie, oprzeć o miękką poduszkę, a pod ręką mieć stoliczek kawowy z ciastkami.

Czajnik, młynek i stolik zamówiłam na Westwing. Mam też super gofrownicę, ale o niej w innym wpisie! Najbardziej lubię kampanie w stylu retro i skandynawskie, zawsze znajdę w nich co najmniej kilka rzeczy, które chętnie bym u siebie widziała. Z resztą macie ich namiastkę poniżej. 1 kampania na Westwing trwa średnio kilka dni, więc trzeba mieć dobry refleks i być czujnym! Teraz podoba mi się np. kolekcja Love your loft, Apartament w Malmo i W krainie fiordów. Jeśli akurat macie w planach urządzanie swoich czterech kątów, albo chcielibyście nieco odświeżyć wystrój wnętrza, to zapraszam. Zróbcie sobie kawę według mojego szalonego opisu i zrelaksujcie się oglądając te wszystkie ładne rzeczy 🙂

Na koniec jeszcze poducha, którą udało mi się kupić podczas 304 Avenue Fashion & Lifestyle Market. O samym wydarzeniu napiszę w osobnym wpisie, ale już teraz dzielę się z Wami moim odkryciem, czyli marką Design Polski. Zamieniłam kilka słów z projektantką i mam kilka fajnych informacji. Istnieją zaledwie kilka miesięcy, ale jak widać już są dopracowani! Inspiracje czerpią z dawnej sztuki ludowej i nadają jej nową formę na poduszkach, porcelanie czy meblach. Wszystko wygląda świeżo i bardzo przytulnie! Materiał z jakiego wykonana jest poducha to bawełna. Te piękne desenie to ich autorski projekt!
Jeśli poszukujecie czegoś w innym stylu, to zerknijcie na kampanie Sypialnia ze snów i Kalejdoskop wzorów na Westwing.
Wpis powstał we współpracy z Westwing

komentarzy 12

Odpowiedź