Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

5 video o budowaniu marki | Brand Brunch #1

5 video o budowaniu marki | Brand Brunch #1

Jakiś czas temu rozpoczęłam na blogu cykl „Ładne rzeczy”, który z uwagi na rebranding przemianowałam na Brand Brunch. Klikając w tę kategorię w menu znajdziecie różne treści z brandingu, kultury i podróży, które są związne z modą. Wśród nich tekst o 5 kanałach na Youtube, które warto subskrybować (znajdziecie go tutaj>>). Dziś wracam w nowej odsłonie! Częstujcie się dobrymi treściami, bo wbrew pozorom nie tak łatwo je znaleźć.

1. Biznes i technologia w modzie
Znacie Geek Goes Chic? Jeśli nie, to musicie to koniecznie nadrobić! Kasia Gola nie tylko pokazuje jak wykorzystać technologię w świecie mody, ale organizuje spotkania z przedstawicielami z branży, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz wiedzą. Zobaczcie kilka materiałów wideo, a na pewno będziecie chcieli uczestniczyć w kolejnym GGC Fash&Tech 🙂

2. Business of Fashion – must have!
Jeśli miałabym wskazać jeden serwis, który znajduje się na mojej liście daily reads, to na pewno wymieniłabym Business of Fashion. Na ich kanale na Youtube znajdziecie równie dobre treści. 
3. Marketngowe podsumowania tygodnia
Nie przepadasz za czytaniem, ale chcesz wiedzieć, co ważnego wydarzyło się w marketingu? Sprawny Marketing tworzy podsumowania wideo. 
4. British Vogue i świat mody w pigułce
Przyzwyczailiśmy się już do tego, że topowe magazyny o modzie serwują raczej ładne wizualnie obrazki (w znacznej mierze reklamowe) i czasami uraczą nas głębszą treścią. Brytyjska edycja Vogue stara się pokazać coś więcej. Już poprzednim razem wspominałam o tym kanale, ale warto jeszcze raz do niego wrócić.
5. Hubspot, czyli król contentu
Jeśli szukam sprawdzonych narzędzi, nowych rozwiąń i liczb podanych w znaczniej bardziej przyjaznej formie niż tabelki, to zaglądam na Hubspot. Niedawno wrzucili na swój kanał na Youtube prelekcje z Inbound 2016. Wśród nich są lepsze i gorsze, ale na pewno warto spojrzeć na tę poniżej, o tym jak dane mogą się przysłużyć handlowcom do strategicznego storytellingu. 
O roli danych w kreowaniu wizerunku marki pisałam w raporcie „10 trendów w brandingu 2017”. Polecam gorąco zajrzeć tutaj>>
To co, szykujcie notaniki i udanego oglądania 🙂
Wkrótce kolejny #brandbrunch!

Brak komentarzy

Odpowiedź