Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

WITH A LITTLE HELP FROM MY FRIENDS

WITH A LITTLE HELP FROM MY FRIENDS

Byliście w ostatnim czasie na kilkudniowym pobycie w szpitalu? Nic przyjemnego prawda? Niby człowiek dorosły, silny psychicznie, ale takie rzeczy nie napawają optymizmem. A zdarzyło się Wam odwiedzać szpitalny przybytek będąc dzieckiem i spędzać dnie, tygodnie, w tych chłodnych szarych salach pełnych dziwnych urządzeń i innych zmęczonych dzieciaków? Ja miałam taką okazję niejednokrotnie. Nie spodziewajcie się tu jednak zwierzeń. W tym wpisie chcę Wam powiedzieć parę słów o pewnej akcji charytatywnej.

Mam nadzieję, że nie odjechaliście ze swoim wesołym grajdołkiem w inne przestworza internetu! Już tłumaczę o jakiej akcji charytatywnej mowa. To kolejna edycja “Poduszki dla maluszka”. Pieniądze zbierane są na drobne upominki – poduszki – dla dzieci ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Trzeciego i szóstego grudnia dzielni mali pacjenci otrzymają kolorowe poduszki, dzięki którym na pewno choć przez chwilę zapomną o tym co je boli i będą się dobrze bawić. Do tego potrzeba jednak funduszy. Zbierane są one przez stronę internetową siepomaga.pl oraz w wybranych salonach JYSK do puszek kwestarskich, skąd później pieniądze trafią na konto Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca. Do 21 listopada możemy jeszcze przesyłać środki przez wspomniany wyżej portal. 

Może dla niektórych to wyświechtana śpiewka, ale prawdą jest, że dla nas przeznaczenie 10 złotych na gazetę, danie w fastfoodzie, kawę ze Starbucksa (fujka!) czy garść słodyczy z pobliskiego spożywczaka albo kolejne 2 bluzki z ciucholandu w ogóle nie jest odczuwalne. Ani trochę. Oczywiście nie mam zamiaru nikomu do portfela zaglądać. Jeśli jednak zechcecie się przyłączyć do akcji i sprawić, żeby tym dzieciakom było choć trochę weselej, to super. Im więcej się dzielimy, tym więcej otrzymujemy. A pomaganie jest fajne. Tak zwyczajnie, po ludzku fajne.

komentarzy 15

 • Noszę co lubię
  8 lat ago

  Wiesz co, dobrze, że są takie posty. Nie pomyślałabym o takiej idei i nie wpadłoby mi na pewno do glowy, by na ten zel coś wpłacić, a tak… chyba zaraz to zrobię.
  Dobro jest jak bumerang, wraca, więc warto.

  • Kasia Kwiecień
   8 lat ago

   Niestety wielu ludziom takie rzeczy umykają. A szkoda! Wszystkim pomóc nie możemy, ale od czasu do czasu warto się zainteresować i sprawdzić, czy przypadkiem nie możemy wspomóc fundacji paroma złotymi, czy zaangażować się w jakieś wydarzenie jako wolontariusz, a może zwyczajnie mamy sąsiadów – starszych ludzi, którzy czasem chcieliby z kimś pogadać przy herbacie, dzieciaki – których nie stać na korepetycje z matematyki, a my możemy poświęcić 2 godzinki tygodniowo np. na to 🙂

 • Krystyna
  8 lat ago

  Dobrze, że o tym piszesz. Warto przyłączyć się. Pozdrawiam Was.
  http://balakier-style.pl/

 • Anka Slomka
  8 lat ago

  Za to Cie lubie… za wrazliwosc i chec pomocy innym! Inspirujesz do dzialania..
  Pozdrawiam. Anka

 • Swietna akcja, trzeba sobie wzajemnie pomagac!

 • Stylowa Misja
  8 lat ago

  Świetnie, że wspierasz takie akcje. Oby więcej takich ludzi na tym świecie 🙂

  • Kasia Kwiecień
   8 lat ago

   Właśnie to powinno być normalne, że wspieramy i angażujemy się w takie akcje. Tymczasem bywa różnie 😉 ale im więcej informacji o tym, tym większa szansa że więcej osób się o niej dowie.

 • Maggie
  8 lat ago

  Super akcja! Tak niewiele trzeba, żeby komuś chociaż trochę pomóc.

  • Kasia Kwiecień
   8 lat ago

   Dokładnie. To "niewiele", ale zrobione przez większą rzeszę ludzi może WIELE 🙂

 • Fashiondoll.pl
  8 lat ago

  Jak wspaniale kochana ♥

 • Karola S
  8 lat ago

  Pozwoliłam sobie udostępnić Twój post na moim fejsbuku. 🙂
  Pozdrawiam. Karola (ta sama co kiedyś, nadal tu zaglądam!) 😉

 • Kasia Kwiecień
  8 lat ago

  Dziękuję bardzo! Cieszę się, że nadal tu wpadasz 🙂 Pozdrawiam!

Odpowiedź