Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

ŁADNE RZECZY #9

ŁADNE RZECZY #9

Sezon przeszywającego chłodu oficjalnie zainaugurowany. To już ten czas, kiedy każda warstwa naszego codziennego ubioru jest strategicznie zaplanowana. W takich warunkach nie ma miejsca na przypadkowość i błędy. Tym bardziej, że przeziębienia i inne udręki czyhają tuż za rogiem. Wełniane oręże należy więc mieć pod ręką. W poprzednim Tygodniku przedstawiłam Wam dziergane cuda od Bereniki Czarnoty i Wool and the Gang, tym razem przychodzę z gdyńską marką Nudakillers. Z takimi kolorami i formami na pewno nie będziemy się nudzić, a nawet najzwyklejszemu na świecie czarnemu płaszczowi czy parce w kolorze khaki dodadzą niebanalnego uroku. Świetna rzecz, jeśli już samo trzymanie drutów i kłębka wełny sprawia nam problem, a co dopiero takie pracowanie nimi, aby powstały z tego szal czy czapka. 
zdjęcia: Nudakillers


Dlaczego chcę Wam pokazać Bicyclette? Po pierwsze – świetna nazwa! Gdyby trzymać się tego ładunku, który ze sobą niesie, to można by robić szalone kampanie z rowerami w tle, ale lookbooki tej marki i bez tego dają radę. Niby zwyczajne, ciuchy takie jak wszędzie. A jednak jest w tym coś fajnego! Czyli? Po drugie – pozytywny przekaz. Taka normalna ludzka radość i naturalność. Przyjemne dla oka.
zdjęcia: Bicyclette

Jeśli błądzicie myślami w odmętach świątecznych prezentów dla najbliższych, a nie macie czasu:

  • na przygotowanie czegoś własnoręcznie,
  • spędzenie wielu godzin w galeriach handlowych,
  • ślęczenie przed komputerem i przedzieranie się przez portale z tysiącami produktów

lub po prostu nie macie weny, to zapraszam do przeczytania artykułu, który jakiś czas temu napisałam: TUTAJ. Dla dziecka, dziadków, partnera, przyjaciółki i innych. 77 pomysłów na prezenty bożonarodzeniowe. 

Kiedy zobaczyłam tę drewnianą podstawkę na jajko w kształcie zająca, to od razu pomyślałam – to jest coś do Tygodnika! Proste formy, klimat nieco skandynawski, a do tego precyzja wykonania i nienachalna komunikacja marki. Funkcja edukacyjna również została spełniona, na blogu Czarów z drewna możemy na przykład przeczytać o metodach wykańczania tego surowca. 
zdjęcia: Czary z drewna

kurtka / jacket: 303 AVENUE | sweter / sweater: ISABEL MARANT | spódnica / skirt: JUNYA WATANABE | torba / bag: MUMU | buty / shoes: TROUVE

Pozostałe Tygodniki: TUTAJ

komentarzy 13

Odpowiedź