Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

Inspiracje na jesień cz. 2

Inspiracje na jesień cz. 2

Witajcie!

 Kolejna porcja inspiracji na tegoroczną jesień oczywiście w mojej skromnej wersji 😉
Diane von Furstenberg proponuje połączenie różnych odcieni błękitu/niebieskiego i wygląda to zjawiskowo!
Ja w swojej wersji zastosowałam też modne groszki na bluzce i kopertówce. A żeby nie było monochromatycznie dorzuciłam piaskowe spodnie i jazzówki w kolorze cappuccino.

Kolejnym trendem lansowanym przez projektantów są wspomniane groszki – dziewczęce i kobiece, duże i małe, jak kto woli! Przykłady prosto z pokazów Lanvin i Marca Jacobsa.

W mojej wersji groszki już nie raz widzieliście, więc nie będę się powtarzać. Kolejny trend to czarno-białe połączenia w stylu lat 50. lub 60. jak u Moschino.

Moja propozycja to sukienka Next połączona z nieśmiertelnym śliwkowym kapeluszem i groszkami na kopertówce oraz błyskiem  w talii.

Mulberry proponuje połączyć różne odcienie fioletu i różu w stonowanych barwach. Mnie akurat to średnio odpowiada, ale jak widać da się ten trend wykorzystać 🙂

Inspiracji jesiennych na dziś koniec, ale jeśli któraś z Was wybiera się na wesele i nie wie co na siebie założyć, to może napisany przeze mnie artykuł Wam pomoże, oto link:
http://moda.bobyy.pl/artykul/poradnik-weselny-cz-1
Poradnik weselny cz.1
Będą kolejne części, między innymi pomysł na ‚małą czarną’ w wydaniu na wesele, jeśli nie po drodze nam kolorowe kreacje.

Na koniec jako że interesuję się nie tylko modą, ale też naszą polityką polecam bloga Marty – o polityce na luzie 😉 Dopiero się rozkręca, ale mam nadzieję, że tym wpisem zachęcę Ją do pisania częściej 🙂
http://its-maravilloso.blogspot.com/

Poradnik weselny cz.1http://moda.bobyy.pl/artykul/poradnik-weselny-cz-1

Brak komentarzy

Odpowiedź