Budowanie silnej marki na rynku mody to wyzwanie. Z chęcią Ci w nim pomogę!

Przeczytaj artykuły i zdobądź wiedzę Zobacz moje portfolio

ŁADNE RZECZY #12

ŁADNE RZECZY #12

Czerwień to energia, siła, miłość i pasja, srebro: elegancja, glamour i nowoczesność, a róż: kobiecość, radość i delikatność. Dziś przygotowałam dla Was tęczowe Ładne Rzeczy! 

Zaczynamy od ma:dam. Ostatnio młodzi polscy twórcy częściej sięgają po barwne materiały, co cieszy, bo nie samym szarym dresem człowiek żyje (choć i taki da się lubić!). To już nie tylko kolorowe t-shirty (takie jak ten), ale nawet różowe parki (fuksjowa i pudrowa). Poza tym wielofunkcyjne miodowe sukienko-kamizelki, chabrowe tuniko-sukienki z frędzlami i śliwkowe wełniane płaszcze Mon Mon.

Żółty to intelekt, szczęście i kreatywność, niebieski oznacza harmonię, zaufanie i spokój, zieleń: świeżość, rozwój i naturę, a fiolet: ambicję, unikalność i artyzm. Jak nietrudno zgadnąć ja najbardziej lubię ten pierwszy, ale i czerwień czy intensywny błękit. A Wy jakimi barwami się otaczacie? Na Westwing jest teraz kilka pełnych kolorów kampanii, więc zachęcam Was do zajrzenia!

Wpis powstał we  współpracy z Westwing i Dizajn – Biznes – Kraków.
Na koniec jeszcze kilka słów o zbliżającym się wydarzeniu Dizajn – Biznes – Kraków. Targi dizajnu, warsztaty projektowania, panele dyskusyjne, wykłady i pokaz mody: to wszystko pod koniec maja w Krakowie! Jeśli jesteście twórcami, jeszcze możecie zgłosić się jako wystawca 🙂 Wkrótce opublikowany zostanie dokładny program tego eventu, więc śledźcie ich stronę internetową i profil na facebooku
Design (ze swej natury) ma być użyteczny, a wielu ludzi niestety rozumie go jako coś wymyślnego i abstrakcyjnego, co służy tylko wyglądaniu, a nie korzystaniu na co dzień. Tymczasem rzeczywistość jest nieco inna. Przypomnijcie sobie ile ładnych i funkcjonalnych rzeczy było np. na Wroclove Design! Design to też proste i innowacyjne rozwiązania, ułatwianie codziennych czynności, jak i przyszłościowe koncepcje, które pozwalają rozwiązywać dzisiejsze problemy. Tak ja go rozumiem i pojmuję. 
A jakie jest Wasze zdanie? 
Bierzecie w ogóle udział w takich wydarzeniach? 

komentarzy 6

Odpowiedź